17 травня 2018 року в приміщенні Новосільського  НВК відбувся звіт директора Ліщинської О.С. за 2017-2018 навчальний рік перед громадськістю села, батьками, працівниками освітнього закладу. Після звіту відбувся творчий вечір вчителя музики Андрія Ігоровича Сеньківа.

У вечері взяли участь його вихованці, учні школи та місцева молодь. На святі звучали пісні у виконанні Андрія Ігоровича («Я люблю Україну свою», «Родина», «Кобзар»), разом зі своєю мамою, вчителькою початкових класів Юлією Романівною, вчитель виконав пісню «Обійми». Гостем свята був вихованець Андрія Ігоровича, студент Вишнянського коледжу – Назар Луківський. Він привітав свого вчителя і виконав декілька пісень.

Вечір закінчився словом-подякою Оксани Степанівни Андрію Ігоровичу за його творчу і плідну працю.

презентація