23 травня День Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України. День Героїв, це свято величі духу українських вояків і є символом незборимості Української нації. Борці за волю України, які загинули в боротьбі з ворогом залишилися нескореними. Їх гаслом було «Здобудеш Українську державу або загинеш у боротьбі за неї».

У Новосільському НВК вже стало традицією відзначати це свято наприкінці травня. Адже відзначення Дня Героїв — це свідчення твердої волі українського народу йти накресленим Героями шляхом боротьби до найвищої мети — Незалежності, розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави. Цього року  Свято Героїв у навчально-виховному комплексі розпочинала збірна команда учнів 7-8 класів «Хоробре серце», яка зайняла ІІІ місце в окружному конкурсі Свято Героїв. Шкільне свято проводилося у вигляді змагань. Змагалися 5 команд («Барвінчата», «Нащадки козаків», «Юні українці», «Кіборги», «Діти України») у таких конкурсах: конкурс строю і пісні, конкурс привітань, конкурс капітанів (вікторина з української мови), презентація стіннівок про українську мову, спортивні змагання, а завершилося свято приготуванням страви і частуванням та дискотекою. Визначали команду-переможця журі у складі: Ліщинська О.С., Біла О.М., Бокало Н.В., Смілка Ю.О., Мозіль І.Б.. У початковій школі І місце зайняли учні 1-3 класів «Барвінчата», ІІ місце—учні 2-4 класу «Нащадки козаків»; в основній школі     І місце—учні 5 класу «Юні українці», ІІ місце—учні 9 класу «Діти України», ІІІ місце—учні 6 класу «Кіборги».