З 1 по 30 жовтня в Новосільському НВК проведений місячник бібліотеки «Шкільна бібліотека — центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського). В рамках місячника було оформлено інформаційний стенд «Серце віддаю дітям» та книжкову виставку  «Великий педагог, великий Добротворець».

Учні 1-4 класів прослухали оповідання та казки В.Сухомлинського та взяли участь у майстер-класі «В книжечку на закладку — зробимо закладку».

З учнями 5-6 класів проведено конкурс казок «Юний казкар» і конкурс малюнків до оповідань В.Сухомлинського.

Учні 5-7 класів взяли участь у флешмобі «Читаємо Сухомлинського».           З учнями 9 класу проведена бесіда «Криниця людської мудрості» В.О.Сухомлинського. З почутого учні зробили висновок, що кожна людина повинна лишити добрий слід на землі.