2 грудня в Новосільському НВК було проведено загальношкільні батьківські збори. На зборах розглядалися такі питання:

1. Підсумки роботи НВК за три місяці 2018-2019 н.р..

2. «Сім правил здорового способу життя». Негативний вплив алкоголю і наркотиків на життя підлітків.

3. Юридичнавідповідальність батьків за виховання та навчання дітей.

Директор НВК Ліщинськка О.С. проаналізувала роботу НВК за три місяці: підвіз учнів зі с.Мости шкільним автобусом «Школярик», харчування учнів, освітня діяльність, виховна робота, аналіз НУШ та участь закладу в обласному конкурсі мікропроектів «Капітальний ремонт: заміна віконних та дверних блоків».

Про важливість здорового способу життя та шкідливість алкоголю і наркотиків для людини розповіла вчитель фізичної культури Бокало Н.В. Вона підготувала змістовну презентацію «Негативний вплив алкоголю і наркотиків на життя підлітків», цікавий відеоролик «Сім правил здорового способу життя», а також учні продемонстрували танець-розминку «Здоровий спосіб життя».

З метою покращення правової освіти батьків вчитель правознавства Левицька Н.В. підготувала доповідь та презентацію «Юридична відповідальність батьків за виховання та навчання дітей».