Відповідно до плану роботи Новосільського НВК та наказу відділу освіти Городоцької райдержадміністрації в школі з 03.12. по 22.12.2018 року було проведено конкурс учнівських творчих виробів «Новорічно-різдвяний сувенір» серед учнів  1-4 і 5-9 класів.  На конкурс було представлено такі роботи: «Різдвяний вінок» (8 клас), «Ялинкова прикраса» (5 клас), «Стилізована ялинка» (1-4 клас), «Новорічно-різдвяний сувенір» (6 клас). За результатами оцінювання журі переможцем конкурсу визнано роботу учнів 6 класу «Новорічно-різдвяний сувенір». Призові місця отримали роботи учнів 4 класу «Стилізована ялинка»      (II місце), 8-го класу «Різдвяний вінок» (III місце).

28 грудня 2018 року на районному конкурсі учнівських творчих виробів робота учнів 6-го класу «Новорічно-різдвяний сувенір» зайняла II призове місце.