За сприяння п.Ірини Міляновської, яка завідує сектором молоді та спорту Городоцької РДА, учні 7 та 8 класів Новосільського НВК мали можливість відвідати Львівську академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Зустріч розпочалася з бесіди про підготовку військових фахівців для задоволення потреб армії. Далі відбувся перегляд фільму про розвиток академії та основні етапи її розвитку. Також школярі побували у музеї історії академії сухопутних військ, де оглянули сім виставкових залів.

Екскурсію учням проводили курсанти. Школярі відвідали факультет ракетних військ і артилерії, факультет підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення, кафедру фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту; ознайомилися з бойовою технікою, що включає усі зразки бронетанкової і автомобільної техніки, ракетно-артилерійські системи, зразки зброї, що стоять на озброєнні ЗС України; мали можливість випробувати тренажери, які використовують для проведення занять з вогневої підготовки та проведення занять з водіння.

Учні зрозуміли високу затребуваність даної професії, її важливості у збереженні незалежності України.