Поміж багатьох свят у календарі  є день , коли у вчителів особливо піднесений і радісний настрій. День вчителя, коли школа майорить осінніми квітами і посмішками школярів та педагогів. Відбулося таке свято і у Новосільському навчально-виховному комплексі.

Цього року воно було особливим , адже восьмикласники разом з класним керівником Гук Олесею Богданівною  підготували не звичайний концерт, а вітальний інтегрований урок з різними формами навчальної і виховної роботи «Всі вчителі — ще трішки учні». Педагоги мали можливість побувати в ролі учня, виконувати цікаві завдання та готувати шпаргалки. А ще на святі лунали пісні, щирі привітання і веселі відеоролики. А в подарунок кожен класовод і класний керівник отримав символічний букет квітів. Подякою за свято були щирі усмішки та гучні оплески вчителів. Атмосфера цього дня для всіх працівників школи була насправді теплою та дружньою.