Багато з того, що нас оточує, залежить від нас самих. Чисті вулиці і парки, території наших будинків — це те, на що ми можемо впливати. Кажуть, що чисто не там, де часто прибирають, а там, де не смітять… І тому теплого сонячного дня  16 квітня 2019 року  учні Новосільського НВК вийшли на свої ділянки.  Весело  і завзято працювали на своїх територіях. В рамках проведення Дня довкілля  учні та працівники  нашої  школи здійснили генеральне прибирання території, упорядкували клумби та посадили квіти.

Тепер залишається кожному учню підтримувати цю красу, оберігати та доглядати за квітами і деревами. Ми впевнені, що такі вчинки дітей є закликом до всіх жителів  села  — зробити своє село зеленим, привабливим, щоб наш край було не тільки за що любити, а й цінувати

Всі учасники екологічної акції працювали дуже добре. Результатом їх спільних зусиль стала чиста, причепурена територія нашої школи!