Учитель…Таке ніжне, світле слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, що осяює путь. Але водночас це слово закликає до праці, до дії, до творчого пошуку, самовизначення. З нагоди Дня вчителя в Новосільському НВК було проведено свято «Усі найкращі   квіти — Вам!».

Свято для вчителів розпочалося ще у вестибюлі школи, де учні 8 класу підготували вітальну стінгазету-колаж «Наші дорогі вчителі». Під час святкового концерту учні школи звернулися зі словами подяки до вчителів, подарували їм безліч пісень, віршів. Також кожен учитель був нагороджений  золотою медаллю у певній номінації. Приємним сюрпризом для вчителів стала поява на сцені вчительських дітей, які привітали своїх батьків та в жартівливій формі розказали про свою «нещасну» долю. Завершилося свято чудовою піснею «Хай завжди буде добро» у виконанні вчителя музичного мистецтва Сеньківа А.І. Свято принесло гарний настрій та задоволення дружній шкільній родині.