З 24.02 по 28.02 2020 року у Новосільському НВК відбувся Тиждень української мови та літератури. Метою всіх проведених заходів було актуалізувати та розширити раніше здобуті знання з української мови, збагатити словниковий запас, розвивати творчі здібності, естетичні смаки, мовлення та мислення учнів.
Конкурс авторської поезії про рідну мову розкрив творчі таланти здібних до поетичного слова учнів. Крім того, діти ознайомилися із творчістю поетів Городоччини. Під час інтелектуальної мовної гри «Все в ажурі!» учні позмагалися у швидкості логічного мислення, у своїх пізнавальних інтересах. Також укладали словнички для рубрики «Говори правильно!». Завершився тиждень української мови зустріччю із талановитим поетом-піснярем Зеновієм Филипчуком. Зустріч була такою щирою, що кожен присутній поніс із собою іскринку радості і світла, а пан Зеновій побажав усім вчитися у дітей бачити радість щодня.