Учні 5 та 6 класів Новосільського НВК разом із класними керівниками  Івасечко М.Д. та Лещинською О.М. побували на екскурсії у м. Львів.

Спершу відвідали виставку «Блокпост Пам’яті» у Палаці мистецтв, яку організували волонтери. Учні побачили речі, фото- та відеоматеріали воїнів АТО, які віддали своє життя, захищаючи українські кордони від ворога. Цікава емоційна розповідь волонтерів наповнила серця дітей вдячністю героям за їхню мужність, відвагу та любов до України. Крім того, кожен охочий пробував відчути себе солдатом, приміряючи каску, бронежилет, тримаючи в руках гвинтівку, гранатомет. На виставці був присутній міський голова Львова           А. Садовий.

Також учні відвідали музей «Арсенал», де ознайомилися зі зброєю різних народів: з гранатами, пістолями, списами. Побачили особливості лицарських обладунків, солдатські форми різних народів. Із задоволенням слухали розповіді екскурсоводів. Зробили фотографії на згадку.