У Новосільському НВК І -ІІ ступенів упродовж тижня відбулися заходи приурочені Дню захисника та захисниці України, Покрови Пресвятої Богородиці, Дню Українського козацтва.
Учні 3 класу підготували свято « Українському роду нема переводу. Посвята у козачата», де декламували вірші, співали пісні та брали участь у вікторині. За це вони отримала грамоти, а глядачі – позитивні емоції та враження. Доповнили це свято учні 6 та 8 класів, взявши участь у козацьких забавах.
Гарні враження залишив у дітей початкових класів патріотичний флешмоб « Щоб козацька слава повік не пропала».
На завершення святкування учні Новосільського НВК І – ІІ ступенів взяли участь у святковому челенджі до Дня захисника та захисниць України, створивши «живий» герб.
Шановні наші захисники та захисниці! Ми вітаємо вас з таким прекрасним днем. Бажаємо сил, терпіння та чистого неба над головою. Дякуємо вам за те, що ви нас оберігаєте! Цінуємо вас та пам’ятатимемо завжди.