Безмежна сила книги. З дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає про історію рідного краю, звичаї, традиції. Книга навчає, виховує, втілює у собі мудрість та певну чарівність. Книга-мудрий друг і порадник. В ній зібрана мудрість усього людства, яка передавалася з покоління в покоління і дійшла до наших днів.
На уроках ЯДС учні 1 класу, вивчаючи тему «Книжка», зрозуміли важливість книги у житті людини.
Першокласники із захопленням презентували свої улюблені книжки.
Вони познайомились із алгоритмом створення книги та із представниками різних професій.
Найцікавішою виявилася робота над створенням власних книжок, де вони були і авторами, і художниками, і видавцями .
Дослідження «З чого складається книжка?» підвело школярів до логічного висновку ,що треба зберігати зелені насадження і збирати макулатуру.
Діти складали правила користування книгою, а також виготовили закладку для своєї улюбленої книжки.
Першокласники відвідали шкільну бібліотеку, де із захопленням розглядали безліч цікавих для них книжок. Ні з чим не можна зрівняти відчуття, коли ти заходиш до бібліотеки, береш книгу, а від неї віє мудрістю, довголіттям. Гортаєш кожну сторінку і поринаєш у незвіданий світ мрій.