В Україні 8 жовтня відзначається День художника. З цієї нагоди у Новосільському НВК І-ІІ ст. відбулося свято « Художники за покликом душі», організоване представниками учнівського самоврядування, педагогом-організатором Бобер О.І. та вчителем початкових класів Сеньків Ю.Р.
Свято минуло незвично, цікаво та весело. Діти переглянули презентацію, розгадували загадки, попробували себе у ролі художника. Окрасою заходу стала зустріч із художником Грабовенським Богданом Йосиповичем, який з радістю розповів історію свого творчого шляху. Діти мали можливість побачити його роботи та помилуватися їх красою.
Хочемо сказати слова привітань та вдячності з нагоди професійного свята. Миру, творчого зростання та натхнення!