22 лютого в Новосільському НВК І-ІІ ст. було проведено захід до Дня рідної мови “Мовна вікторина”. Участь взяли учні 5, 6 класів. Дітей було поділено на 2 команди: “Юні патріоти” і “Мовознавці”.Вони відповідали на різні запитання, що стосуються української мови, відгадували загадки, розгадували ребуси, кросворди. Метою вікторини було розширити знання про красу і багатство української мови, пробудити почуття національної гідності, виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою. Адже сьогодні, коли на нашій землі війна, російська орда хоче знищити все українське, ми просто зобов’язані оберігати свою рідну українську мову.