25 травня 2018 року пролунав останній дзвоник у Новосільському НВК, який сповістив про закінчення 2017-2018 навчального року.

Останній дзвоник – це свято,  у якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Вже традиційно це свято зібрало разом нашу дружну родину: учнів, учителів, батьків.

Свято  було багате на чудові пісні та вірші. Звичайно, для дев’ятикласників звучали побажання від першої вчительки, класного керівника та батьків. Були і сльози, і жарти, привітання і  подарунки для першокласників.

Директор НВК Ліщинська О.С. привітала всіх присутніх зі святом, побажала учням хорошого відпочинку влітку, а випускникам − успіхів під час ДПА, світлого майбутнього та щасливої життєвої дороги. Традиційно за успіхи в навчанні, за перемогу в творчих конкурсах багато учнів було відзначено грамотами та дипломами.