Зимавступила у свої володіння і порозсипала сніжинки по землі. Снігу багато,морозець малює візеруночки на вікнах, а ми виглядаємо Святого Миколая.

18грудня 2018 року в  дошкільній групі«Сонечко» Новосільського НВК відбулося свято: «Святий Миколаю, ти до нас завітай!».

Головними учасниками свята були діти. Вони проявили свої таланти у декламуванні віршів, танцях та співі. Батьки, у свою чергу, допомогли із костюмами та масками.

Вихователь Бобер О.І., помічник вихователя Дудич М.І. та музичний керівник Сеньків А.І. також приклали чимало зусиль для того, щоб свято було цікавим, як дітям, так і  глядачам. Святково прибраний зал, гарний сценарій  та Святий Миколай зробили виховний захід незабутнім.

Зустріч із Святим Миколаєм залишила у дітей неймовірні враження та емоції. Солодощі та іграшки допомогли їм повірити у справжнє чудо адже вони на це заслуговують. Всі хто був присутнім на святі чи це дорослий чи дитина, залишали його із посмішкою та радістю.