Школа — це місто дитинства, де виріс, стежками якого ходив, зустрічався, дружив, навчався і де був щасливим. За доброю традицією в лютому Новосільський НВК гостинно запрошує на зустріч випускників — «Зустріч поколінь».

23 лютого 2019 року на побачення зі школою, вчителями, шкільними друзями прийшли випускники 2009 року. Зі словами привітання до випускників зверталися: директор НВК Ліщинська О.С., перша вчителька Сеньків Ю.Р. та класний керівник Левицька Н.В.. У святково прибраному залі лунали щирі слова вдячності педагогам за їхню працю, задушевні спогади, що навівали приємні згадки про прожиті роки, пісні про школу, вчителів, шкільну дружбу.  Фото, на яких зафіксовані найкращі миті дитинства та юності, повернули випускників в ті чудові шкільні роки.