День вчителя — одне із найяскравіших осінніх свят. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися, адже у народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, художник — у своїх картинах, а вчитель — у думках і справах учнів.

У Новосільському НВК відбулося традиційне святкування Дня вчителя. День пройшов насичено і цікаво. Учні  школи підготували святковий концерт на честь вчителів, де висловлювали свою щиру подяку за любов, розуміння, за те, що допомагають стати на вірний шлях.  На святі звучали пісні, гуморески, вірші, розігрувались сценки. Школярі вітали своїх улюблених вчителів, дарували їм квіти і маленькі знаки уваги. Проте найголовніший подарунок у цей день — це вираз подяки та безмірної поваги до такої нелегкої, але так потрібної вчительської праці. І учні, і вчителі були задоволеними.