20 листопада в Новосільському НВК відбулося урочисте відзначення Дня Гідності і Свободи. На виховний захід, який готували учні 7 класу, були запрошені учні 9 класу. Свято розпочалося виконання Державного Гімну України. З історією Дня Гідності і Свободи ознайомила присутніх вчителька історії Левицька Н.В. Семикласники з натхненням і щирістю декламували вірші про Україну («Бережіть Україну», «Не хились, калино»), про мужність, стійкість і самопожертву людей, що стояли на майдані («Єднаймося», «Єднайсь і кріпись, Україно!») та інші.
За допомогою відеофільму всі присутні ніби побували серед учасників Майдану, відчули дух свободи, незламності, готовності стояти до кінця. Свято завершилося привітанням директора НВК Ліщинської О.С.та заступника директора Білої О.М. з Днем Гідності і Свободи