«Кобзарю!

Знов до тебе я приходжу,

Бо ти для мене совість і закон»

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка, славетного і величного митця, людини планетарного масштабу.

У Новосільському НВК 13 березня Візняк А.Б. з учнями 1-4 класів провела свято ’’Іду з дитинства до Тараса’’. Глядачі та учні мали змогу пригадати роки життя Великого Кобзаря. На святі були прочитані  уривки з творів Шевченка , вірші про його долю у виконанні учнів 2-4 класів. А також прозвучали пісні про великого поета та пісня на слова вірша Т. Шевченка «Зацвіла в долині»  у виконанні учнів 1 та 3 класів під керівництвом вчителя музичного мистецтва Сеньківа А.І.

Минуло багато років з дня народження Т.Г. Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні, як живий, говорить він із своїми наступниками. Його слово живе між нами, гнівне і ніжне, полум’яне і міцне.